Bylinné koupelové olejové přísady a soli

 
 

O.č. 13039

Eukalyptus - 500 ml
Eukalyptus je strom obrovského vzrůstu, domovem v Austrálii. Nejdůležitější složkou eukalyptového oleje je Eukalyptol - Cineol, který se získává z kožovitých listů a má charakteristickou kafrovou vůni. Eukalyptus se používá proti bronchitidě, katarech dýchacích cest, nachlazení a pro zvýšení celkové tělesné odolnosti.

Cena: 350,- Kč

 

Levandule - 500 ml
Je charakteristická svou příjemnou vůní. Z květů se získává silice, která se používá jako přísada do voňavek a parfémů. Má výborné dezodorační účinky, potlačuje růst bakterií a napomáhá lepšímu prokrvení pokožky. Používá se jako přísada do koupelí, při špatně se hojících ranách, revmatismu, neurologiích, přecitlivělosti, závratích a nespavosti. Mírně snižuje krevní tlak.

Cena: 350,- Kč

O.č.13038

O.č. 13035

Kaštan - 500 ml
Z kůry, květů a zralých semen se získává extrakt, který je starým osvědčeným prostředkem příznivě ovlivňujícím krevní oběh, oběhovou rychlost a žilní odtok. Užívá se též při křečových žilách, zánětech křečových žil, bércových vředech. Zabraňuje tvorbě otoků.

 

Cena: 350,- Kč

Heřmánek - 500 ml
Pro své mnohostranné využití a charakteristickou vůni je heřmánek snad nejpoužívanější a nejoblíbenější bylinkou medicíny. Heřmánková koupel má velmi dobré protizánětlivé účinky, příznivě působí na špatně hojící se rány, spáleniny a hemeroidy. Je osvědčeným prostředkem v péči o pleť. Pomáhá při kožních vyrážkách, zabraňuje tvorbě jizev.

Cena: 350,- Kč

 

O.č. 13036

O.č. 13030

Meduňka - 500 ml
Je známý, velice příjemně vonící, osvědčený prostředek přírodní lékárny. Pro své uklidňující účinky je koupel v meduňce vhodná zejména večer. Pomáhá odstraňovat poruchy nervového původu, nespavost a bušení srdce. Meduňková koupel je též doporučována při revmatických bolestech.

Cena: 350,- Kč

 

Květy luk - 500 ml
Olej z lučních květů v sobě obsahuje výtažky z více než sta rostlinek. Je to například řebříček, pampeliška, arnika, šťovíky a další. Olej z lučních květů má široké spektrum použití. Napomáhá při revmatismu, ichiasu, svalových bolestech, povzbuzuje látkovou výměnu, celkově mírní bolesti, je potopudný.

Cena: 350,- Kč

O.č. 13033

O.č. 13032

 

Smrkové jehličí - 500 ml
Koupel s vůní smrkového jehličí navozuje velice příjemnou atmosféru, uvolňuje, uklidňuje, velice příjemně voní. Pomáhá odstraňovat poruchy nervového původu, nespavost, podrážděnost. Má protirevmatické účinky. Nesnižuje krevní tlak.

Cena: 350,- Kč

 

Rozmarýn - 500 ml
Rozmarýnové koupele jsou pro své povzbuzující účinky určeny hlavně pro ranní použití. Navozují pocit celkové svěžesti. Večer se rozmarýnová koupel doporučuje jako proti nežádoucí únavě. Rozmarýn oživuje srdeční činnost. Napomáhá proti únavě, závratím a pocitům celkové slabosti.

Cena: 350,- Kč
 

O.č. 13031

O.č. 13037

Mořské řasy - 500 ml
Mořské řasy jsou moderním a velice účinným prostředkem v péči o pleť. Obsahují minerály - vápník, draslík, jód. Koupele s výtažkem mořských řas a planktonu zabraňuje vysoušení pokožky, má hluboce čistící účinky, odstraňuje suché odumírající části pokožky, desinfikuje, podporuje buněčný metabolismus a látkovou výměnu vůbec.

Cena: 350,- Kč

 

Vlněný balsám - 1000 ml
Čistící přípravek nejen na vlněné přírodní materiály, ale i na běžné praní, tepování. Tento přípravek je svěží bez fosfátů, biologický a obsahuje lanolín.

 

 

Cena: 240,- Kč

O.č. 15004