BIOLAMPA – BIO-V

 

BIOLAMPA – BIO-V příznivé a hojivé účinky biostimulačního světla se širokým spektrem využití ve všeobecném lékařství a zvláště pak v rehabilitaci, chirurgii, ortopedii, stomatologii, pediatrii, dermatologii a kosmetice. S lampou se dá snadno manipulovat, obsluha je jednoduchá s obsažným manuálem, podporuje a urychluje léčbu postiženého místa, ran, vředů, proleženin, spálenin, lepší hojení po chirurgických zákrocích, hojí a vyhlazuje jizvy. Pomocí polarizovaného světla lze urychlit léčení revmatických pacientů, zkracuje dobu léčení i u akutních výronů, natažení vazů, bolesti svalů, svalové spazmy, revmatismus, artritidu vyplývající i ze sportovních úrazů nebo ortopedických problémů. Vhodná při ekzémech, lupénce, hemeroidech, migréně, bolesti zubů, abscesy, záněty v krku a mandlí, středního ucha, únava a bolesti nohou, pohmožděniny. 

Doba léčby:denně 4-6 minut po dobu max. 3 měsíců,v závislosti na typu zranění

Komplet uložený v kufříku obsahuje : Bio lampu, časovač, stojánek, síťový adaptér, přívodní šňůry.

Běžná cena 10.990 Kč,               nyní akce 8.990 Kč
 
 

Mechanické a masážní pomůcky

 
 

Masážní souprava - 6 dílů :

  • reflexní masáž chodidel a rukou, dráždění akupresurních bodů na rukou a na chodidlech přejížděním po válečkách 

  • masáž  tříválečková a čtyřválečková (jezdec)  -  uchopení do ruky, možnost masáže samostatně nebo s pomocí partnera, masáž problémových partií-(jezdec).

  • pás na masáž zad a hýždí

  • 2 jehličkové masážní míčky na prokrvení, relaxaci a rehabilitaci po úrazech- omezení hybnosti, křeče, zkrácení šlach po operacích, zlomeniny.

Všechny díly jsou ze dřeva s příjemnými pryžovými výstupky.

Podporují prokrvení pokožky-cévní a žilní problémy, působí proti bolestem hlavy a migrénám, zabraňují křečím, žilním zánětům, otokům, uvolňují svalstvo, působí proti zánětům šlach, příznivě ovlivňují nervové napětí, odstraňují bolesti zad a kloubů.

 

Běžná cena 999 Kč,       nyní akce 499 Kč

 

 

 

Spin Ball

Spin Ball

Ultralehká činka Koordinuje a posiluje ruce, zápěstí, předloktí, biceps a triceps. S tréninkovou hmotností do 16 kg.

CENA:  299,-

Zasíláme i na dobírku.

STOP tenisovým loktům, bolestem kloubů, šlach, svalstva - strnulosti vaziva hlavně v zápěstí, loktů, ramenou, prokrvení, promasírování a uvolnění těchto tělových partií.

Vhodné nejen pro sportovce, ale i širokou veřejnost.

Magnetické působení příznivě ovlivňuje energetické dráhy organismu, funkci vnitřních orgánů.

Pozitivně působí na akupresurní body prstů a dlaní rukou, které ovlivňují funkce mozkového, nervového a cévního systému, vnitřní orgány a klouby.

S tímto rotujícím míčem doporučujeme cvičit preventivně a rehabilitačně při zkracování šlach, artrózních problémech - artritidě, dně, tzv. tenisových loktech, po zlomeninách, vykloubeních, svalových a zánětových potížích (šlachy, žíly).

SPIN BALL je vhodný dárek pro každého, i jako hračka pro děti. Věříme, že vzhledem k jeho všestrannosti Vás nikdy nezklame a neomrzí.

NÁVOD K POUŽITÍ: Šňůrku jež je součástí rotačního míče zapíchneme do otvoru vnitřní části a otáčením namotáme do rýhy, konec zůstane koukat ven, prudce trhneme, a tím roztočíme vnitřní kouli, a pak už krouživými pohyby ruky, roztáčíme kouli do co nejvyšší rotace, poznáte to tím, že zvuk Spin ballu je čím dál silnější a taktéž zátěž na ruku se zvyšuje.